Wijnmakers diner na proeverij

Wijnmakers diner na proeverij

Op zondag 30 november organiseren wij een wijnproeverij en kaasproeverij.


Wij bieden  jou de kans om bijzondere wijnen te komen proeven, deze wijnen zijn inzetbaar voor het kerstdiner, of gewoon een mooie avond met vrienden.


De wijnverkoper laat jou de wijnproeven en verteld jou er alles over. Hoe is de wijn in te zetten bij welk gerecht, overleg met de wijn verkoper.


Alle wijnen zijn te bestellen en worden dan binnen één week uitgeleverd.


Zo is er ook een uitgebreid kaas assortiment van onze Fromager Renske. Je kan een samengesteld kaasplankje kopen en verschillende kazen proeven. Eventueel ook om na te bestellen.


De middag duurt van 14:30 tot 17:30 uur. We vragen een bijdrage van 5 euro per persoon.


Na de wijn en kaas proeverij bieden wij jou de mogelijkheid aan te schuiven voor een 3 gangen wijnmakers diner. Je kan dan eventuele wijnen nog proeven met een gerecht.


Het 3 gangen menu bedraagt 55.- p.p. deze prijs is exclusief bestelde dranken.


Mocht je dit willen meld je dan aan via info@restaurantdeknip.nl o.v.v. wijnmakers diner. De entree bijdrage van 5 euro verrekenen we met de menuprijs.


Tip!   Leuk om dit met je buren te doen of iemand die heel erg van wijn en kaas houdt cadeau te doen.


Hou onze website in de gaten voor alle leuke evenementen. Of meld je hieronder aan op onze nieuwsbrief.


Door de centrale ligging is ons restaurant goed bereikbaar en er is voldoende gratis parkeergelegenheid.